Rozpis zápasov – piatok 09.06.2017

Chlapci skupina A - hala ZŠ Stupava

6 - 18
U12 chlapci "A"
2017
Stupava - hala ZŠ Stupava

HC Tatran Stupava chlapci vs ŠKP Bratislava chlapci

21 - 22
U12 chlapci "A"
2017
Stupava - hala ZŠ Stupava

HC Sporta Hlohovec vs MŠK Považská Bystrica

19 - 16
U12 chlapci "A"
2017
Stupava - hala ZŠ Stupava

HC Tatran Stupava chlapci vs HC Sporta Hlohovec

23 - 18
U12 chlapci "A"
2017
Stupava - hala ZŠ Stupava

HC Sporta Hlohovec vs Sokol Sokolnice

22 - 28
U12 chlapci "A"
2017
Stupava - hala ZŠ Stupava

HC Tatran Stupava chlapci vs HK Slavoj Trebišov

22 - 21
U12 chlapci "A"
2017
Stupava - hala ZŠ Stupava

ŠKP Bratislava chlapci vs HK Slavoj Trebišov

Dievčatá - skupina A - hala ZŠ Stupava

14 - 17
U12 dievčatá "A"
2017
Stupava - hala ZŠ Stupava

HANDBALL CLUB Bardejov vs MŠK Dunajská Streda "A"

7 - 14
U12 dievčatá "A"
2017
Stupava - hala ZŠ Stupava

HŠK74 Kolárovo vs HC Tatran Stupava dievčatá

15 - 18
U12 dievčatá "A"
2017
Stupava - hala ZŠ Stupava

HK Slovan Duslo Šaľa vs HC Zlín

16 - 12
U12 dievčatá "A"
2017
Stupava - hala ZŠ Stupava

HC Tatran Stupava dievčatá vs HANDBALL CLUB Bardejov

21 - 10
U12 dievčatá "A"
2017
Stupava - hala ZŠ Stupava

HŠK74 Kolárovo vs THA Martin

30 - 20
U12 dievčatá "A"
2017
Stupava - hala ZŠ Stupava

MŠK Dunajská Streda "A" vs HC Zlín

16 - 22
U12 dievčatá "A"
2017
Stupava - hala ZŠ Stupava

MŠK Dunajská Streda "A" vs HK Slovan Duslo Šaľa

Chlapci skupina B - hala PARK

15 - 23
U12 chlapci "B"
2017
Stupava - hala PARK

Sport club Senec vs HO TJ Slovan Modra

5 - 25
U12 chlapci "B"
2017
Stupava - hala PARK

Agrokarpaty Pezinok vs Tatran Prešov

16 - 22
U12 chlapci "B"
2017
Stupava - hala PARK

HC Štart Nové Zámky vs MŠK Kysucké Nové Mesto

22 - 16
U12 chlapci "B"
2017
Stupava - hala PARK

Sport Club Senec vs Agrokarpaty Pezinok

25 - 23
U12 chlapci "B"
2017
Stupava - hala PARK

HO TJ Slovan Modra vs Tatran Prešov

22 - 21
U12 chlapci "B"
2017
Stupava - hala PARK

Sport Club Senec vs HC Štart Nové Zámky

18 - 29
U12 chlapci "B"
2017
Stupava - hala PARK

Agrokarpaty Pezinok vs MŠK Kysucké n/Mesto

20 - 18
U12 chlapci "B"
2017
Stupava - hala PARK

HO TJ Slovan Modra vs HC Štart Nové Zámky

Dievčatá skupina B - hala PARK

11 - 8
U12 dievčatá “B”
2017
Stupava - hala PARK

MŠK Dunajská Streda "B" vs Strojár Malacky

25 - 24
U12 dievčatá “B”
2017
Stupava - hala PARK

ŠKP Bratislava vs HK Sokol Bánovce n/Bebravou

13 - 24
U12 dievčatá “B”
2017
Stupava - hala PARK

MŠK Dunajská Streda "B" vs DHC Slavia Praha

18 - 7
U12 dievčatá “B”
2017
Stupava - hala PARK

Strojár Malacky vs ŠKP Bratislava

13 - 10
U12 dievčatá “B”
2017
Stupava - hala PARK

ŠŠK Prešov vs HK Slávia Partizánske

8 - 16
U12 dievčatá “B”
2017
Stupava - hala PARK

HK Sokol Bánovce n/Bebravou vs ŠŠK Prešov

18 - 17
U12 dievčatá “B”
2017
Stupava - hala PARK

MŠK Dunajská Streda "B" vs HK Slávia Partizánske

16 - 16
U12 dievčatá “B”
2017
Stupava - hala PARK

DHC Slavia Praha vs Strojár Malacky

17 - 17
U12 dievčatá “B”
2017
Stupava - hala PARK

ŠKP Bratislava dievčatá vs ŠŠK Prešov

14 - 21
U12 dievčatá “B”
2017
Stupava - hala PARK

HK Sokol Bánovce n/Bebravou vs HK Slávia Partizánske