Rozpis MINI – sobota 10.06.2017

Dievčatá - skupina A - Stupava ihrisko 1

9:00
U10 dievčatá "A"
2017
Stupava - ihrisko 1

HC Tatran Stupava “E” vs ŠKP Topoľčany

9:20
U10 dievčatá "A"
2017
Stupava - ihrisko 1

HC Tatran Stupava "C" vs HC Tatran Stupava "B"

9:40
U10 dievčatá "A"
2017
Stupava - ihrisko 1

MŠK Dunajská Streda “A” vs HK Slavia Partizánske "A"

11:00
U10 dievčatá "A"
2017
Stupava - ihrisko 1

MŠK Dunajská Streda “A” vs HC Tatran Stupava "E"

11:20
U10 dievčatá "A"
2017
Stupava - ihrisko 1

HC Tatran Stupava “C” vs ŠKP Topoľčany

11:40
U10 dievčatá "A"
2017
Stupava - ihrisko 1

HC Tatran Stupava “B” vs HK Slavia Partizánske "A"

Chlapci - skupina A - Stupava ihrisko 2

10:20
U10 chlapci "A"
2017
Stupava - ihrisko 2

HC Tatran Stupava “D” vs HC Sporta Hlohovec "C"

10:40
U10 chlapci "A"
2017
Stupava - ihrisko 2

HC Tatran Stupava “A” vs HC Sporta Hlohovec "A"

11:00
U10 chlapci "A"
2017
Stupava - ihrisko 2

HO TJ Slovan Modra “B” vs ŠKP Bratislava "B"

11:20
U10 chlapci "A"
2017
Stupava - ihrisko 2

THA Martin “B” vs Strojár Malacky

13:20
U10 chlapci "A"
2017
Stupava - ihrisko 2

HC Tatran Stupava “D” vs HC Sporta Hlohovec "A"

13:40
U10 chlapci "A"
2017
Stupava - ihrisko 2

HC Tatran Stupava “A” vs HO TJ Slovan Modra "B"

14:00
U10 chlapci "A"
2017
Stupava - ihrisko 2

HC Sporta Hlohovec “C” vs ŠKP Bratislava "B"

14:20
U10 chlapci "A"
2017
Stupava - ihrisko 2

HC Sporta Hlohovec “A” vs THA Martin "B"

16:00
U10 chlapci "A"
2017
Stupava - ihrisko 2

HC Tatran Stupava “A” vs THA Martin "B"

16:20
U10 chlapci "A"
2017
Stupava - ihrisko 2

HC Sporta Hlohovec “A” vs Strojár Malacky

16:20
U10 chlapci "A"
2017
Stupava - ihrisko 2

Strojár Malacky vs HC Sporta Hlohovec "C"

Dievčatá - skupina B - Stupava ihrisko 1

10:00
U10 dievčatá "B"
2017
Stupava - ihrisko 1

HK Slavia Partizanske “B” vs MŠK Dunajská Streda "C"

10:20
U10 dievčatá "B"
2017
Stupava - ihrisko 1

HC Tatran Stupava “A” vs ŠKP Bratislava

10:40
U10 dievčatá "B"
2017
Stupava - ihrisko 1

HC Tatran Stupava “D” vs MŠK Dunajská Streda "B"

12:00
U10 dievčatá "B"
2017
Stupava - ihrisko 1

HC Tatran Stupava “D” vs HK Slávia Partizanske "B"

12:20
U10 dievčatá "B"
2017
Stupava - ihrisko 1

HC Tatran Stupava “A” vs MŠK Dunajská Streda "C"

12:40
U10 dievčatá "B"
2017
Stupava - ihrisko 1

ŠKP Bratislava vs MŠK Dunajská Streda "B"

Chlapci - skupina B - Stupava ihrisko 2

9:00
U10 chlapci "B"
2017
Stupava - ihrisko 2

Inter Bieloruská vs THA Martin "A"

9:20
U10 chlapci "B"
2017
Stupava - ihrisko 2

ŠKP Bratislava “A” vs HC Tatran Stupava "C"

9:40
U10 chlapci "B"
2017
Stupava - ihrisko 2

HC Sporta Hlohovec “B” vs HO TJ Slovan Modra "A"

10:00
U10 chlapci "B"
2017
Stupava - ihrisko 2

HC Tatran Stupava “B” vs MHC Bardejov

11:40
U10 chlapci "B"
2017
Stupava - ihrisko 2

HC Sporta Hlohovec “B” vs HC Tatran Stupava "C"

12:00
U10 chlapci "B"
2017
Stupava - ihrisko 2

ŠKP Bratislava “A” vs Inter Bieloruská

12:20
U10 chlapci "B"
2017
Stupava - ihrisko 2

HO TJ Slovan Modra “A” vs MHC Bardejov

12:40
U10 chlapci "B"
2017
Stupava - ihrisko 2

HC Tatran Stupava “B” vs THA Martin "A"

14:40
U10 chlapci "B"
2017
Stupava - ihrisko 2

ŠKP Bratislava “A” vs HO TJ Slovan Modra "A"

15:00
U10 chlapci "B"
2017
Stupava - ihrisko 2

HC Sporta Hlohovec “B” vs Inter Bieloruská

15:20
U10 chlapci "B"
2017
Stupava - ihrisko 2

HC Tatran Stupava “C” vs MHC Bardejov

15:40
U10 chlapci "B"
2017
Stupava - ihrisko 2

Inter Bieloruská vs HC Tatran Stupava "B"