Oficiálne logo podujatia Slovak Open Handball kategórie U12

Príchody vlakom treba nahlásiť organizátorom a nielen to

Príchody vlakom treba nahlásiť organizátorom pričom tímy musia doraziť do 10:00 hodiny dňa 2. 7.2021

Organizátori letného mládežníckeho hádzanárskeho podujatia Slovak Open Handball (SOH) vo vekových kategóriách do 12 a 14 rokov a Mini Open Handball (MOH) do 10 rokov, ktoré sa v termíne 2. – 4. júla 2021 uskutoční v Žiline, majú pre prihlásených účastníkov ďalšie dôležité informácie.

Všetky tímy, ktoré budú prichádzať do Žiliny vlakom, sa musia dostaviť do mesta pod Dubňom v piatok 2. 7. do 10.00 h. Na emailovú adresu info@hadzanazilina.sk je zároveň potrebné oznámiť čas príjazdu. V prípade neskorších príchodov nie je v silách usporiadateľa zabezpečovať odvoz do hál. Od 11.00 h bude jazdiť doprava na trase ubytovanie – hala.

Informácie o ubytovaní sú dostupné na nasledujúcich stránkach UNIZA a Športovej školy na Rosinskej ceste. Rozdelenie ubytovania pre jednotlivé tímy je k dispozícii v prílohe na konci tohto článku.

Organizátori dávajú do pozornosti aj informáciu, že v jednotlivých halách nebude možné dávať do šatní veľkú batožinu. Šatne v halách budú slúžiť výlučne na prezlečenie (rýchle prezutie a prehodenie dresu/trička), keďže sa v nich budú točiť tímy.

Zoznam ubytovania na internátoch

Informácie:

Organizátor SOH 2021

Informácie na stránkach Slovenského zväzu hádzanej