Oficiálne logo podujatia Slovak Open Handball kategórie U12

Pokyny pre urýchlenie registrácie a ubytovania

Veľké žilinské letné mládežnícke hádzanárske podujatie Slovak Open Handball (SOH) vo vekových kategóriách do 12 a 14 rokov a Mini Open Handball (MOH) do 10 rokov je už predo dvermi. Do začiatku turnaja, ktorý sa uskutoční v termíne 2. – 4. júla 2021, zostávajú posledné dni.

Organizátori majú pre hladký priebeh registrácie ďalšie pokyny pre účastníkov. Jednotlivé tímy odovzdajú pri registrácii súpisku s vyznačením COVID situácie nasledovne: súpiska tímu s kontaktom na vedúceho tímu (meno a priezvisko, mobil, email), hráči/hráčky: meno a priezvisko, termín Ag testu alebo termín očkovania (podľa vyhlášky) alebo termín prekonania COVID-19. Zároveň odovzdajú aj súhlas klubov so zverejnením fotografií a videí. Pre urýchlenie ubytovania je potrebné mať pripravený menný zoznam ubytovaných s adresou a dátumom narodenia (odovzdávať sa bude na internáte). Doprava k halám začne fungovať od 11.15 h, preto treba docestovať s dostatočným predstihom

Povinnosť testovania a prítomnosť divákov sa riadi podľa platnej vyhlášky k hromadným podujatiam (Žilina 1. stupeň ostražitosti), informácie a pokyny súvisiace s COVID-19 sú uvedené na oficiálnej stránke podujatia.
Informácie:

Organizátor SOH 2021

Informácie na stránkach Slovenského zväzu hádzanej